vyhledavani.png, 2,0kB Vyhledávání

novinky.png, 1,8kB Novinky mailem

Přeji si dostávat novinky do svojí e-mailové schránky:

E-mail:
Archiv
Dopravné zdarma při odběru zboží nad 1500 Kč.

Zboží si můžete vyzvednout na výdejních místech ulozenka.cz.

ZUCCARI Re-code 500 ml

Re code
Kód43000110
EAN8,02638E+12
VýrobceZUCCARI
Cena s DPH760.00 Kč
Dostupnost7 dnů
Množství

není k dispozici

Popis produktu

 

Kompletní specifikace

Kolísání estrogenů je hlavním důvodem hromadění podkožního tuku v kritických oblastech, kterými jsou paže a boky. Tyto typické hormonální výkyvy, při překročení 30 let věku, jsou v ženském organismu příčinou takových změn, jejichž výsledkem je nejen nárůst hmotnosti, ale také postupné odchýlení tradičního vzhledu ženské postavy. Tyto nenápadné hormonální výkyvy poskytují odpověď na tuto základní otázku: „proč všechny mé pokusy selhávají?“

Klinický výzkum: Za účelem ohodnotit účinnost produktu Re-code, byla provedena kontrolovaná klinická studie. Testované osoby se dělily do 2 skupin, jedna užívala produkt Re-code a druhá placebo. Obě skupiny dodržovaly mírnou dietu a pravidelnou fyzickou aktivitu.

Data z této analýzy dokazují, že lepší výsledky měli ti, kteří užívali prostředek Re-code. Všichni účastníci byli podrobeny nízkokalorické dietě (-300 kcal denně) a průměrné fyzické zátěži. Během této studie byly měřeny tyto parametry (tělesná hmotnost, množství tuku, obvod pasu, obvod stehen, obvod hýždí a obvod kolene). U všech účastníků bylo zaznamenáno snížení měřených parametrů, ale ti, kteří používali prostředek Re-code, dosáhli výraznější zlepšení.

Výsledky klinických studií: Po 3 měsících užívání - procentuální rozdíl naměřený u jedinců, kteří užívali prostředek Re-code je větší než u celé testované skupiny. U dalších hodnot mimo tělesné hmotnosti a množství tuku, jsou vyčnívající rozdíly u obvodu pasu a obvodu hýždí mezi dvěma skupinami: „Re-code skupina“ měla dvakrát větší rozdíl než skupina, která užívala placebo. A pro obvod stehen byl procentuální rozdíl téměř trojnásobný než u skupiny užívající placebo.

Ve všech analyzovaných parametrech se údaje zlepšovaly, když se fáze užívání Re-code prodloužila. Navzdory počáteční dynamice, která byla často podobná pro Re-code i placebo, se začaly dosažené výsledky postupem času výrazně zvyšovat, a to velice pozitivně ve prospěch produktu Re-code. Hubnoucí efekt a kratší doba stagnace

Když se podíváme na průměrná čísla měřených parametrů během celé doby testů, křivky pro skupinu užívající Re-code jsou mnohem strmější, než pro skupinu užívající placebo. Během stejné doby jsou indikátory pro získání možného hubnoucího efektu intenzivnější u skupinu užívající re-code. V případě konzumentů placeba, kteří podstupovali první období nízkokalorické diety, některé křivky (tělesná hmotnost, množství tuku a obvod stehen) zjevně prokázaly výskyt stagnační fáze.

Sebehodnocení: Fáze sebehodnocení potvrzuje individuální vnímání pozitivních výsledků v empirickém chování. Lidé, kteří užívali Re-code, se považují za spokojenější, než zbytek testované skupiny: ¾ respondentů prohlásilo, že jsou extrémně nebo velice spokojení.

Úroveň doporučení, jenž byla měřená pouze u skupiny užívající Re-code, se v postupujícím čase zvyšovala a po 90 dnech měření nebylo předloženo žádné negativní hodnocení produktu. Diuréza (nadměrné močení) lehce narůstala u obou skupin, jak bylo očekáváno kvůli vyššímu přísunu tekutin. Zlepšení zdravotního stavu se dosáhlo po 90 dnech působení Re-code, zatímco u placebo skupiny zůstal neměnný. Odhodlání si koupit tento doplněk, jež bylo měřeno pouze na skupině užívající Re-code, se po zpozorování lepších výsledků rapidně zvýšil.

Závěr: Užívání produktu Re-code, které bylo kombinováno s mírnou hypokalorickou dietou a průměrnou fyzickou aktivitou, je efektivní pro redukci váhy a množství tuku

Úbytek tělesné hmotnosti a soustředěná distribuce tukové tkáně jsou zaznamenávány poklesem obvodu pasu, stehen, hýždí a kolen. Pokud spojíme mírnou hypokalorickou dietu a pravidelnou pohybovou aktivitu, prostředek Re-code je významný pomocník ve snižování tělesné hmotnosti.

Dávkováni: Zřeďte 25ml přípravku s 1l vody, protřepte a pijte v průběhu dne. Po otevření nechte v lednici a spotřebujte do 30 dní.

Upozornění: Tento produkt je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data vyznačeného na obalu. Nepoužívejte během těhotenství či kojení. Předávkování nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.

Obsah: 500 ml

kosik.png, 1,8kB Nákupní koš

V nákupním košíku je
0 položek za 0.00 Kč.
Minimum : 100.00 Kč

prihlaseni.png, 1,9kB  Přihlášení

E-mail
Heslo
Registrace
Zapomenuté heslo

Akční zboží

první pomoc pro zvířata


Cena: 621.00 Kč Koupit

omlazovací a vyživující maska

biocell maska

Cena: 2943.00 Kč Koupit

WOMANKA.cz - HEDA export-import, spol. s r.o., Purkyňova 99, 61200 Brno - Královo Pole, tel. 541235757

ESHOP-PLUS.CZ: okamžitě funkční vlastní eshop